



Rozmery 70×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 100% mikrovlákno - polyester Farba Sivá Biela Oranžová Modrá Rozmery Šírka: 70 cm Dĺžka: 90 cm Vyhotovenie Nebieliť Zapínanie na zips Odporúčaná teplota prania 30–40 °C (podľa štítka výrobcu) Nechajte sa inšpirovať Obliečky na vankúše Bytový textil Výplň do vankúša Deky a prehozy Závesy a záclony Koberce
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Štýl | Moderný |
| Nežehlivé | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné |
| Dĺžka | 90 cm |
| Motív | Detský, Mačka |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Štvorcová, s kvetinami
Skladom
45×45 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Štvorcová
Skladom
Vianočná, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
So zipsom
Skladom
Štvorcová, s kvetinami
Skladom
Jednofarebná, štvorcová
Skladom
Štvorcová, s kvetinami
Skladom
So zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
50×50 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
So zipsom
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, s kvetinami
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Štvorcová
Skladom
45×45 cm, štvorcová, s kvetinami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Štvorcová, polyesterová
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo