



Rozmery 45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 100% mikrovlákno - polyester Farba Modrá Žltá Ružová Rozmery Šírka: 45 cm Dĺžka: 45 cm Vyhotovenie Nebieliť Zapínanie na zips Odporúčaná teplota prania 30–40 °C (podľa štítku výrobcu) Nechajte sa inšpirovať Obliečky na vankúše Bytový textil Deky a prehozy Závesy a záclony Koberce Dekoračné vankúšiky
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Tvar | Štvorcové, Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Motív | Kvety |
| Farba | Modrá |
| Rozmer vankúša | 45 x 45 cm |
| Štýl | Moderný |
| Nežehlivé | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné, Jar |
| Dĺžka | 45 cm |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

50×70 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
70×90 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, štvorcová, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
40×40 cm, vianočná, štvorcová
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
40×40 cm, vianočná, štvorcová
Skladom
Vianočná, štvorcová, bavlnená
Skladom
Štvorcová
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená, s kvetinami
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
S kvetinami
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Obdĺžniková, so zipsom, bavlnená
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
45×45 cm, štvorcová, s kvetinami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
40×40 cm, vianočná, štvorcová
Skladom
50×50 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
45×45 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom

40×60 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo