



Rozmery 50×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 100% mikrovlákno - polyester Farba Biela Modrá Žltá Oranžová Rozmery Šírka: 50 cm Dĺžka: 70 cm Vyhotovenie Nebieliť Zapínanie na zips Odporúčaná teplota prania 30–40 °C (podľa štítku výrobcu) Nechajte sa inšpirovať Obliečky na vankúše Bytový textil Výplň do vankúša Závesy a záclony Deky a prehozy Koberce
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Motív | Kvety |
| Farba | Biela |
| Rozmer vankúša | 50 x 70 cm |
| Štýl | Moderný, Vidiecky |
| Nežehlivé | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné, Jar |
| Dĺžka | 70 cm |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

Štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
70×90 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná, štvorcová
Skladom
Štvorcová, so zipsom, polyesterová
Skladom
Jednofarebná, štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
50×70 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo

Vianočná, štvorcová, bavlnená
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
40×40 cm, štvorcová, bavlnená
Skladom
Obdĺžniková
Skladom
Štvorcová, so zipsom, s kvetinami
Skladom
Štvorcová, s kvetinami
Skladom
Obdĺžniková
Skladom
50×50 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Vianočná, štvorcová, bavlnená
Skladom
Štvorcová
Skladom

Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
Štvorcová, bavlnená, s kvetinami
Skladom
Obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková
Skladom
40×40 cm, vianočná, štvorcová
Skladom
45×45 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, štvorcová, polyesterová
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo