



Rozmery 45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál 100% mikrovlákno - polyester Farba Krémová Hnedá Zelená Rozmery Šírka: 45 cm Dĺžka: 45 cm Vyhotovenie Nebieliť Zapínanie na zips Odporúčaná teplota prania 30–40 °C (podľa štítku výrobcu) Nechajte sa inšpirovať Obliečky na vankúše Bytový textil Závesy a záclony Koberce Výplň do vankúša Deky a prehozy
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Tvar | Štvorcové, Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Motív | Kvety |
| Farba | Krémová |
| Rozmer vankúša | 45 x 45 cm |
| Štýl | Moderný, Vidiecky |
| Nežehlivé | Áno |
| Ročné obdobie | Celoročné, Jar |
| Dĺžka | 45 cm |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Sady | Samostatná obliečka na vankúš |

Vianočná, štvorcová
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Štvorcová
Skladom
40×40 cm, vianočná, štvorcová
Skladom
Štvorcová, s kvetinami
Skladom
S kvetinami
Skladom
Štvorcová
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom

45×45 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Štvorcová
Skladom
So zipsom
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Štvorcová
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
40×60 cm, obdĺžniková, so zipsom
Skladom
47×1 cm, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
So zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová
Skladom
70×90 cm, obdĺžniková, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Štvorcová, s kvetinami
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová
Skladom
Štvorcová
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
19×29 cm, labková patrola
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo