










Rozmery 88×271×140 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 719,4 € do 723,7 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vzhľad pohovky Vyhotovenie: Rohová, Pohovka do U Veľkosť: Pohovka nad 270 cm Farba: Krémová Poťah: Monolith 02 Materiál pohovky Materiál poťahu: Jemná a hladká velúrová tkanina Monolith s metalickými odleskami Vlastnosti poťahu: Vodoodpudivá úprava znižujúca absorpciu tekutín, ľahko čistiteľná tkanina Zloženie poťahu: 100% Polyester Odolnosť proti oderu (Martindale): 100 000 cyklov Typ sedáku: Vlnitá pružina a čalúnická pena Typ peny: T30 (stredne tvrdá) Konštrukcia: Masívne drevo, drevotriesková doska Rozmery pohovky (tolerancia +/- 3%) Šírka: 305 cm Hĺbka: 140 cm Výška: 88 cm / 67 cm Šírka sedáku: 271 cm Výška sedu: 39 cm Hĺbka sedáku: 50 cm / 110 cm Výška nožičiek: 2,5 cm Šírka podrúčok: 17 cm Plocha na spanie: 130 x 270 cm Nosnosť pohovky: 110 kg / 1 sedacie miesto Hmotnosť: 107 kg brutto Vybavenie Úložný priestor: Áno Umiestnenie: Pod sedacou časťou pohovky Oporné vankúše so zapínaním na zips ( 4 ks) vyplnené drvenou PU penou Zadná časť sedacej súpravy je tiež čalúnená Pozn: Dekor drevotriesky vo vnútri pohovky sa môže líšiť od produktovej fotografie. Lôžková úprava Rozkladanie do lôžka: Áno Rozmer lôžka: 130 x 270 cm Typ rozkladania: Manuálne so sklápajúcimi chrbtami Dodávané v demonte. Látka Monolith sa vďaka svojmu hladkému povrchu prirovnáva k zamatu s jemným leskom. Pre svoje jedinečné vlastnosti ako je pevnosť, odolnosť a vysoká mäkkosť sa využíva ako čalúnická tkanina. Výhodou textílie Monolith je odolnosť voči žmolkovaniu a svetlu. Počas pôsobenia prirodzeného svetla farby výrazne nemenia svoj vzhľad. Zamatovo mäkký Monolith je vyrobený zo 100% polyesteru o vyššej gramáži, ktorý pokrýva špeciálna ochranná vrstva . Tá vytvára hydrofóbnu vrstvu, ktorá zabraňuje okamžitému presiaknutiu tekutín . Ihneď po znečistení tekutinou odporúčame odsatie papierovým obrúskom. Na čistenie používajte iba špeciálne prípravky pre čalúnený nábytok. Dôležitým parametrom používaných tkanín je ich pevnosť a odolnosť proti oderu, tzv. test Martindale. V laboratórnych podmienkach to znamená, že po prekonaní určitého počtu cyklov vykazuje látka opotrebovanie. Čím je číslo vyššie, tým lepšie. Počet cyklov u látky Monolith je takmer 100 000. Bežné látky v domácnostiach majú okolo 20 000 cyklov. Nechajte sa inšpirovať Rohové sedačky Sedačky a sedacie súpravy Obývacia izba Pohovky
| Šírka: | 271 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Výška: | 88 cm |
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Funkcie | Rozkladacie |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Farba | Krémová |
| Nožičky | S nožičkami |
| Materiál poťahu | Látka |
| Rozkladanie | Rozkladacia |
| Varianta rohu | Ľavý roh, Pravý roh, Univerzálny roh |
| Úložný priestor | S úložným priestorom |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Hĺbka sedadla | 50 cm, 110 cm |
| Tvar | Do U |
| Počet miest | Viacmiestne |
| Výška sedu | 39 cm |
| Hmotnosť | 107 kg |
| Výška nožičiek | 2,5 cm |
| Plocha na spanie pohovky | 130 x 270 cm |
| Šírka sedadla | 271 cm |

88×305×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×265×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
85×270×143 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×345×144 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
93×270×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
98-110×316×180 cm, rozkladacia, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×305×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
90×273×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
310×162 cm, rozkladacia, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
82×265×145 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
354×241 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
93×407×225 cm, kožená, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
326×170 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×265×146 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
85×285×146 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×273×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
93×270×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
90×305×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia, s nízkou opierkou
Skladom
Rozkladacia, s úložným priestorom, látková
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
77×330×190 cm, rozkladacia, v škandinávskom štýle

Rozkladacia, v modernom štýle, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
111×395×192 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×265×146 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
88×321×140 cm, rozkladacia, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 5 týždňov
84×303×197 cm, rozkladacia, v škandinávskom štýle
Skladom
83-97×278×164 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo