


Rozmery 40×80 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 2,8 € do 4 €:
Materiál 100% bavlna (mušelín) Farba Svetlohnedá Rozmery Šírka: 40 cm Dĺžka: 80 cm Vyhotovenie Bavlnený mušelín s jemne zvlnenou štruktúrou Zapínanie na zips Nebieliť Odporúčaná teplota prania: 40–60 °C (podľa štítku výrobcu) Obliečka nevyžaduje žehlenie Detail, ktorý urobí rozdiel Mušelínová obliečka na vankúš vo svetlohnedej farbe je dokonalým doplnkom pre každú spálňu, ktorá si zakladá na prirodzenom štýle a pohodlí. Jemná zvlnená štruktúra vytvára pocit útulnosti, zatiaľ čo praktické vlastnosti ako zips a jednoduchá údržba zaručujú pohodlie aj v bežnej prevádzke. Skvele doplní ako mušelínové obliečky, tak aj ložné prádlo v boho alebo škandinávskom štýle.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Bavlna |
| Farba | Hnedá |
| Ročné obdobie | Celoročne, Leto |
| Dĺžka | 80 cm |
| Motív | Jednofarebný |
| Odporúčaná teplota prania | 40 - 60 °C |
| Rozmer vankúša | 40 x 80 cm |

Bavlnená
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Štvorcová, bavlnená
Skladom
Saténová, štvorcová, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom

46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Látkový, okrúhly, bez nožičiek
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
43 cm, ⌀ 60 cm, rozkladací, matný
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 11 e-shopoch
Skladom
45×60×110 cm, s úložným priestorom, mramorový
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom

Výška, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-86×46×56 cm, s látkovým poťahom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom