Porovnajte ceny od 67,99 € do 78,09 € v 3 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
14 dní na vrátenie
Skladom14 dní na vrátenie
Rozmery 15×63 cm
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 67,99 € do 78,09 €:
Špecifikácia produktu: Materiál: Kov Úprava: Čierny chróm Šírka: 63,2 cm Výška: 15,1 cm Vzdialenosť od steny: 21 cm
| Šírka: | 63 cm |
|---|---|
| Výška: | 15 cm |
| Tvar | Rovné |
|---|---|
| Typ | Kúpeľňové doplnky - držiak na uteráky, Kúpeľňové doplnky - vešiaky na uteráky |
| Vzdialenosť od steny | 21 cm |
| Ean | 5905315740212 |
| Výška (mm) | 151 |
| Materiál | Kov |
| Šírka (mm) | 632 |
| Séria | Mexen Remo |
| Montáž | Vŕtaním |
| Výrobca | Mexen |

33×32×11 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8×30×10 cm, rovná
Skladom
36×25×14 cm, rovná
Dostupné v 3 e-shopoch

203×26×35 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
150×30 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
9×31×22 cm, rohová
Skladom
8×36×17 cm, rohová
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Rovná
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

6×26×15 cm, rovná
Skladom