








Rozmery 15×63×21 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka AQUALINE Séria SAMBA Rozmer 625x130x210 mm Dĺžka 625 mm Šírka 625 mm Výška 130 mm Hĺbka 210 mm Farba Chróm Materiál Zliatina Tvar Kruhové Druh Držiak uterákov Inštalácia Vŕtanie Hmotnosť 1.88 kg Balenie 1 ks EAN 8590913828232 Taric 73249000 Záruka 2 roky Popis Rozstup montážnych rozmerov (na stred): 20 mm Popis série Cenovo dostupná séria SAMBA obsahuje širokou ponukou sortimentu, pre ktorú je obľúbená u hoteliérov a projektantov.
| Šírka: | 63 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 21 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 63x15x21 cm |
| Dĺžka | 630 |
| Materiál | Zliatina kovov, Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Šírka (mm) | 625 |
| Dĺžka (mm) | 625 |
| Séria | Aqualine SAMBA |
| Výrobca | Aqualine |

8×30×10 cm, rovná
Skladom
203×26×35 cm, rovná
SkladomDoprava zadarmo
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Rovná
Skladom
Rovná
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

14×55×15 cm, rovná, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rovná
Skladom
Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

Rovná
Dostupné v 2 e-shopoch