Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 150W, studená - 6500K, 13500 lm, čierna - L235-150-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 150W, studená - 6500K, 13500 lm, čierna - L235-150-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 150W, studená - 6500K, 13500 lm, čierna - L235-150-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 150W, studená - 6500K, 13500 lm, čierna - L235-150-65-70Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 150W, studená - 6500K, 13500 lm, čierna - L235-150-65-70
Mexen Luxpro LED reflektor s pohybovým senzorom, 150W, studená - 6500K, 13500 lm, čierna - L235-150-65-70
Popis produktu
Mexen Luxpro LED reflektor so snímačom pohybu, 150W, Studená - 6500K, 13500 lm, čierny - L235-150-65-70 Technické údaje: Šírka: 315 mm Výška: 237 mm Typ diódy: LED SMD Výkon: 150 W Celkový svetelný tok: 13500 lm Farba svetla: Studená Farebná teplota: 6500K Index podania farieb CRI: Ra ≥ 80 Možnosť stmievania: Nie Snímač pohybu: Áno Farba: Čierna Materiál krytu: Hliník Materiál tienidla: Tvrdené sklo Dĺžka kábla: 15 cm Prierez kábla: 3x1 mm Montáž: Na omietku Použitie: Vnútorné, Vonkajšie Uhol svietenia: 120° Otočná objímka vertikálne: 180° Napätie: 220-240V Súčiniteľ posunu fázy: 0,90 Energetická trieda: F Spotreba energie: 150 kWh/1000 h Životnosť: 25000 h Prevádzková teplota: -20°C do +40°C Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom: I Stupeň ochrany: IP66 Certifikáty: CE, RoHS Typ senzora: PIR Dosah senzora: 2-10 m (závisí od okolitej teploty a výšky inštalácie) Doba trvania senzora: 8s-10min Nastavenie citlivosti: Áno Svetelná citlivosť (prahová úroveň): 10-2000 lx Nastavenie: 180° vertikálne, 330° horizontálne Uhol detekcie pohybu: 120° Rýchlosť detekcie pohybu: 0,6-1,5 m/s Stupeň ochrany senzora: IP44