





Rozmery 70×600 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 325,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 600 cm |
|---|---|
| Výška: | 70 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Série | GRETA |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x70x14 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba led | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 |
| Výbava | Osvetlenie;Spomaľovacie pánty |
| Typ osvetlenia | LED |
| Záruka | 2 roky |
| Smer otvárania | Pravé |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Ean | 8590913972362 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Hĺbka (mm) | 140 |
| Výška (mm) | 700 |
| Séria | Sapho Greta |
| Výrobca | Sapho |

So svetlom
Skladom
Nástenné, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
So svetlom, v modernom štýle
Skladom
So svetlom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
160×57 cm, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
147×47 cm, nástenné, v škandinávskom štýle
Skladom
150×60 cm, nástenné, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nástenné, okrúhle, v modernom štýle
Skladom
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95×600 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×90×120 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×95×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×105×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
190×105×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×105×90 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×110×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×115×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×115×110 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×120×90 cm, bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
190×70×600 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždne
190×80×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×80×120 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×90×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×100×700 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo