






Rozmery 100×70 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Výška: | 100 cm |
| Materiál rámu | Drevo |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Rám | S rámom |
| Štýl | Rustikálny |
| Série | SCULE & SAMBLUNG |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x100 cm |
| Materiál | Masiv drevo, Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Ean | 8590913925740 |
| Výška (mm) | 1000 |
| Šírka (mm) | 700 |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Séria | Sapho SCULE & SAMBLUNG |
| Výrobca | Sapho |

120×120 cm, okrúhle, kovové
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
70×70 cm, okrúhle, kovové
Skladom
120×120 cm, so svetlom, okrúhle
Skladom
147×47 cm, nástenné, v škandinávskom štýle
Skladom
So svetlom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
147×47 cm, nástenné, v škandinávskom štýle
Skladom
So svetlom
Skladom
Nástenné, okrúhle, v modernom štýle
Skladom
80×80 cm, kovové, v modernom štýle
Skladom
70×70 cm, so svetlom, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
So svetlom, v modernom štýle
Skladom
80×600 cm, kovové, v modernom štýle
Skladom
Nástenné, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
⌀ 45 cm, nástenné, okrúhle
Na odoslanie o 3 dni
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
160×57 cm, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
150×60 cm, nástenné, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom

S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom

200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
Do priestoru
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne