






Rozmery 50×50 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Luxusné dizajnové LED zrkadlo , ktoré premení Vašu kúpeľňu na nový priestor, nielen vďaka svojej kráse a praktickosti, ale najmä vďaka viac ako 7 možným doplnkom : dotykový / senzorický vypínač výber farby LED osvetlenia bluetooth reproduktor dotykové hodiny / meteostanica s Wifi radio vykurovacia rohož kozmetické zväčšovacie zrkadlo sklenená polica
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Výška: | 50 cm |
| So svetlom | Ano |
|---|---|
| S poličkou | Ano |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Rám | Bez rámu |
| Štýl | Moderný, Orientálny |
| Váha | 6.0000 kg |
| Barva | 50x50 |
| Rozměry zrcadla | S osvetlením |
| Osvetlenie | Bez poličky |
| Polička | Moderný |
| Energetická trieda | 1020 lm |
| Intenzita osvetlenia | 120 / m |
| Počet led diód | 9,6 W / m |
| Spotreba | Montážne príslušenstvo |
| Výrobca | Artalo |

Nalepovacie, atypické, bez rámu
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Nalepovacie, atypické, bez rámu
SkladomDoprava zadarmo
80×17 cm, nástenné, s poličkou
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Nalepovacie, atypické, bez rámu
SkladomDoprava zadarmo
Nalepovacie, atypické, bez rámu
SkladomDoprava zadarmo
110×41 cm, nástenné, atypické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
25×25 cm, bez rámu, štvorcové
Skladom
So svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Nalepovacie, atypické, bez rámu
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, so svetlom, s poličkou
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
25×50 cm, nástenné, atypické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
150×50 cm, samostojace, nástenné
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
⌀ 50-100 cm, nástenné, okrúhle
Skladom
Nalepovacie, atypické, bez rámu
SkladomDoprava zadarmo
150×50 cm, samostojace, nástenné
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Nalepovacie, atypické, bez rámu
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, drevené, okrúhle
Skladom
25×25 cm, oválne, bez rámu
Skladom
150×50 cm, samostojace, nástenné
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
⌀ 72 cm, nástenné, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
41×41 cm, nástenné, drevené
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
61×61 cm, nástenné, okrúhle
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
50×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40 cm, okrúhle, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40 cm, okrúhle, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
45×60 cm, s osvetlením, atypické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×50 cm, s osvetlením, oválne
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40 cm, okrúhle, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40 cm, okrúhle, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S osvetlením, atypické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, s osvetlením, štvorcové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
55×60 cm, s osvetlením, atypické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
30×60 cm, atypické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, s osvetlením, obdĺžnikové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40 cm, okrúhle, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40 cm, okrúhle, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×40 cm, okrúhle, s osvetlením
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, s osvetlením, štvorcové
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo