
















Rozmery 73×100×50 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bývalo pravidlom, že jednoduchý a vzdušný štýl kúpeľne bol zastúpený iba moderným nábytkom, pre ktorý boli použité materiály typu oceľ, sklo a umelý kameň a ktorý striktne dodržiaval minimalistický technostyl. Naša séria BRAND tento mýtus rúca. Vďaka prepracovanému návrhu tvarov a použitých materiálov ponúka jednoduchý a vzdušný tvar. Použitie masívneho dreva priamo nabáda k návrhu kúpeľne v stredomorskom duchu. Ponuku umývadlových skriniek s keramickým umývadlom šírky 60 a 80 cm a umývadlových stolíkov šírok 80, 100, 130 a 160 cm pre umývadlá na postavenie dopĺňa vysoká doplnková skrinka. Povrchová úprava MORENÝ SMRK = Nábytok je namorený 1 vrstvou moridla, vrchný krycí lak je od talianskej firmy ASTRA VERNICI. Pri nábytku z masívu sú použité čapové spoje. Ide o jedno z najodolnejších spojení proti tlaku. Pokiaľ je zosilnené kliny, vzdoruje rovnako dobre aj napätie. Používa sa na spájanie zvislých a vodorovných častí - napríklad nohy nábytku s priečkou.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | Pod umývadlo |
| Dekor | Smrek |
| Materiál | Drevo |
| Farba | Hnedá |
| Série | BRAND |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 100x73x50 cm |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Ean | 8590913930508 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Séria | Sapho BRAND |
| Výška (mm) | 730 |
| Výrobca | Sapho |

40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
48×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
V modernom štýle, matná, v dekore dub
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
61×54×43 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom