











Rozmery 119×44 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 119 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Tvar | Hranatý |
|---|---|
| Dvojumývadlo | Ano |
| Materiál | Liaty mramor |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 119x11x44 cm |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Šírka (mm) | 440 |
| Séria | Sapho GODIVA |
| Dĺžka (mm) | 1190 |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Typ | Sanitárna keramika - dvojumývadlá |
| Výrobca | Sapho |

40×28 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

55×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

75×42 cm, keramické, hranaté
Skladom
48×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch

45×40 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom
60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
62×36 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×45 cm, z liateho mramoru, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
52×39 cm, na dosku, keramické

50×12 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

40×22 cm, na stenu, smaltované
Skladom
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
60×12 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

46×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
60×38 cm, na dosku, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

35×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

50×33 cm, na dosku, keramické
Skladom