















Rozmery 96×44 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 245,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 96 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Tvar | Hranatý |
|---|---|
| Materiál | Liaty mramor |
| Farba | Biela |
| Série | GODIVA |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 96x11x44 cm |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Do nábytku |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8590913890390 |
| Výška (mm) | 110 |
| Hĺbka (mm) | 440 |
| Šírka (mm) | 960 |
| Séria | Sapho GODIVA |
| Výrobca | Sapho |

Na dosku, okrúhle
Skladom
Na dosku, okrúhle
Skladom
Zapustené, dvojité, hranaté
Skladom
Na dosku, dizajnové, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

Zapustené, keramické, hranaté
Skladom
Keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, okrúhle
Dostupné v 3 e-shopoch

Na dosku
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, dizajnové, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, hranaté
Skladom
Na dosku, dizajnové, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

Hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, oválne
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, okrúhle
Skladom
Dizajnové, keramické, kamenné
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, dizajnové, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, dizajnové, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, dizajnové, sklenené
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
Na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom