


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bavlnené obliečky Stálicou a najrozšírenejším materiálom posteľnej bielizne je určite bavlna . Zákazníci ocenia jej skvelé vlastnosti a cenovú dostupnosť. Bavlna je priedušná, mäkká a výborne odvádza akúkoľvek vlhkosť. Hodí sa teda aj pre osoby, ktoré sa v noci viac potia. Možnou nevýhodou je krčenie a následná nutnosť žehlenia. Rokmi overená bavlna je prírodné vlákno získané z bavlníka, ktoré je šetrné k pokožke celého tela . Materiál 80% bavlna | 20% mikrovlákno - polyester Gramáž: 90 g/m2 Farba Modrá Biela Vlastnosti Odporúčané pranie: každý týždeň, maximálne 1x za 14 dní Odporúčaná teplota prania: 30 °C - 40 °C (podľa štítku výrobcu) Obliečky je nutné žehliť Praktické rady Pred prvým použitím obliečky dôkladne vyperte Ložné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok Po vypratí obliečok zvoľte šetrné odstreďovanie Obliečky žehlite naruby, tým zabránite poškodeniu materiálu a vyblednutiu farieb Obsah balenia podľa výberu varianty Obliečky 140 x 200 cm: 1 ks obliečka na prikrývku 140 x 200 cm | 1 ks obliečka na vankúš 70 x 90 cm Nechajte sa inšpirovať Bavlnené obliečky Obliečky Spálňa Francúzske obliečky Mikroplyšové obliečky Saténové obliečky
| Materiál | Bavlna, Mikrovlákno, Satén, Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Modrá |
| Zapínanie | Gombíky |
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Motív obliečok | Príroda |
| Ročné obdobie | Celoročné, Jar, Leto |
| Nežehlivé | Nie |
| Štýl obliečky | Moderné, Škandinávsky |
| Cena | Lacné do 15 € |
| Gramáž | 90 g/m2 |
| Obojstranné | Nie |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Sady | Paplón a vankúš |

140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, so zvieracím motívom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, krepová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
140×200 cm, jednofarebná, z mikrovlákna
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, flanelová
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo