




Záhradné lehátko Taylor od značky Bizzotto je ideálnym spoločníkom pre chvíle odpočinku na záhrade, terase alebo pri bazéne. Jeho konštrukcia umožňuje nastavenie opierky chrbta do troch rôznych polôh, takže si vždy nájdete tú najpohodlnejšiu. Ležadlo je vyrobené z pevného kovového rámu a odolnej textílie, ktorá sa ľahko udržuje. Pre ešte väčší komfort je vybavené malým vankúšikom pod hlavu. Vďaka svojmu skladaciemu dizajnu sa ľahko prenáša a uskladňuje.
| Krajina pôvodu | CN |
|---|---|
| Výška sedadla | 35 cm |
| Nosnosť | 110 kg |
| Váha | 3.6 kg |
| Veľkosť ležadla | Jednomiestne |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Produktový rad | Taylor |
| Vyžaduje montáž | Nie |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Tmavosivá |
| Materiál nôh | Hliník |
| Povrchová úprava | Práškovanie |
| Vlastnosť | Polohovací/skladací |
| Materiál konštrukcie | Hliník |
| Materiál sedáka | Látka |
| Materiál | Kov |
| Materiál čalúnenia | Textilen |
| Farba | Antracitová |
| Material | Kov |
| Výrobca | Bizzotto |

Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky, priemer
Skladom
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Výška, priemer
Skladom
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
100×135 cm, celoročná, s vankúšom
Skladom