







Béžová detská komoda s prebaľovacím pultom 98,5x94x57 cm Sezane – Vipack
| Krajina pôvodu | BR |
|---|---|
| Výška nôh | 15 cm |
| Nosnosť | 8 kg |
| Váha | 49.2 kg |
| Uzatvárací systém | Soft close (tiché dovieranie) |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Materiál rukoväti | Koža |
| Bezpečnostné pripevnenie k stene | Áno |
| Certifikáty a štandardy | FSC 100% |
| Produktový rad | Sezane |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Boho |
| Kvalita | Extra |
| Vlastnosti | Na nožičkách/s prebaľovacím pultom/so zásuvkami |
| Farba nôh | Tmavé drevo |
| Materiál nôh | Masív borovica |
| Povrchová úprava | Farbenie |
| Materiál konštrukcie | MDF/masív borovica |
| Materiál | Masív drevo/MDF |
| Farba | Béžová |
| Material | Masív drevo/MDF |
| Výrobca | Vipack |

120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
150×60 cm, nástenné, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
50×210 cm, s dlhým vlasom, v industriálnom štýle
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×180 cm
Skladom