Odporúčame
Červený vnútorný a vonkajší koberec 85x160 cm Effi Dark Red – Pappelina
Rozmery 85×160 cm
História cien
- 11. 5. 2026 - 237,2 €
- 19. 4. 2026 - 237,2 €
- 19. 3. 2026 - 236,3 €
- 14. 2. 2026 - 221,9 €
- 5. 2. 2026 - 261 €
Popis produktu
Koberec Effi od značky Pappelina je stelesnením jednoduchej elegancie. Jeho čisté línie a minimalistický vzhľad ľahko zapadnú do rôznych štýlov interiéru. Koberec je vyrobený unikátnou technikou tkania značky Pappelina s dôrazom na detail a remeselné spracovanie. Koberec je vyrobený zo švédskeho PVC bez ftalátov a je utkaný na tradičných stavoch. Vzhľadom na povahu materiálu má dlhú životnosť, vysokú odolnosť a hodí sa na vnútorné aj vonkajšie použitie. Veľmi ľahko sa udržuje – možno ho prať v ruke alebo v práčke na 30 °C. Dobré vedieť: rozmery koberca sa môžu líšiť o približne 4 % v dôsledku procesu tkania.
Rozmery
| Šírka: | 85 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 160 cm |
Parametre
| Výroba | Tkané |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Vzor | Jednofarebný |
| Farba | Červená |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Škandinávsky |
| Krajina pôvodu | SE |
| Zloženie a druh materiálu | PVC/polyester |
| Hrúbka | 1 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 2.6 kg |
| Dĺžka | 160 cm |
| Umiestnenie | Interiér /exteriér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Bouclé |
| Produktový rad | Effi |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Premium |
| Vlastnosť | Obojstranný/vhodný na pranie/protišmykový/vhodný na podlahové kúrenie/vhodné pre robotické vysávače |
| Starostlivosť | Možno prať v práčke/perte na 30 stupňov/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Bez spodnej strany |
| Špecifikácia materiálu | 8% polyester/92% PVC |
| Výrobca | Pappelina |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový koberec 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Hnedá deka z recyklovanej bavlny 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom































