



Béžová detská ohrádka z borovicového dreva 95x75 cm Sezane – Vipack
| Typ ohrádky | Domáce |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | BR |
| Výška nôh | 20 cm |
| Nastaviteľná výška | 3 úrovne |
| Nosnosť | 15 kg |
| Váha | 24.7 kg |
| Rozmer | 95x75 |
| Dĺžka | 100 cm |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Certifikáty a štandardy | FSC 100% |
| Produktový rad | Sezane |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Hnedá |
| Materiál nôh | Masív borovica |
| Povrchová úprava | Farbenie |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Materiál konštrukcie | MDF/masív borovica |
| Materiál | Masívne drevo/MDF |
| Material | Masívne drevo/MDF |
| Výrobca | Vipack |

160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky
Skladom
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Kovová
Skladom
Nástenný, v provence štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom