










TV stolík Anielle od značky Kave Home je elegantným doplnkom do vašej obývacej izby. Jeho konštrukcia je vyrobená z masívneho jaseňa a jaseňovej dyhy, čo mu dodáva prírodný vzhľad a odolnosť. Stolík je vybavený posuvnými dvierkami, ktoré skrývajú úložný priestor, a otvorenou policou pre vaše multimediálne zariadenia. Stojí na pevných nohách z masívneho jaseňa, ktoré sú navyše nastaviteľné a vďaka tomu sú stabilné na každom povrchu.
| Krajina pôvodu | CN |
|---|---|
| Výška nôh | 15 cm |
| Nosnosť | 60 kg |
| Váha | 29.67 kg |
| Uzatvárací systém | Soft close (tiché dovieranie)/push to open (bezúchytkové otváranie) |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Bezpečnostné pripevnenie k stene | Áno |
| Produktový rad | Anielle |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Premium |
| Povrchová úprava zásuvky | Farbenie |
| Materiál zásuvky | MDF |
| Vlastnosti | Na nožičkách/so zásuvkami/s otvorom pre káble |
| Materiál nôh | Masív jaseň |
| Povrchová úprava | Lakovanie/dyha |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Dekor | Jaseň |
| Materiál konštrukcie | Drevotrieska/masív jaseň |
| Materiál | Drevotrieska |
| Farba | Prírodná/sivá |
| Material | Drevotrieska |
| Výrobca | Kave Home |

Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky, priemer
Skladom
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Výška, priemer
Skladom
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
100×135 cm, celoročná, s vankúšom
Skladom