Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Béžový bambusový kôš na bielizeň 3x30 l Tota Trio Luxe – Joseph Joseph
Rozmery 73×40×60 cm
História cien
- 28. 4. 2026 - 200,6 €
- 19. 4. 2026 - 200,6 €
- 20. 2. 2026 - 229,5 €
- 16. 2. 2026 - 270 €
- 14. 2. 2026 - 229,5 €
- 5. 2. 2026 - 270 €
Popis produktu
Tota Trio Luxe od značky Joseph Joseph je elegantný kôš na bielizeň, ktorý prináša praktické riešenie na triedenie špinavej bielizne. Je navrhnutý s ohľadom na luxusný vzhľad a funkčnosť. Kôš umožňuje predbežné triedenie bielizne do troch ľahko vyberateľných vriec, z ktorých každé má objem 30 litrov. Tieto vrecia sú vyrobené zo 100 % bavlny a sú vybavené držadlami na pohodlné prenášanie do práčovne. Na spodnej strane vriec nájdete úchytky, ktoré uľahčujú ich vyprázdnenie. Po použití ich ľahko a rýchlo vložíte späť do korpusu koša. Vnútorné vrecia je možné po odopnutí plastových častí prať v práčke. Konštrukcia koša pozostáva zo spodnej a vrchnej plastovej základne, ktoré sú spojené tyčami. Vonkajší plášť koša je z bambusu a má jemné vertikálne rebrovanie, ktoré mu dodáva moderný vzhľad. Kôš sa uzatvára voľne položeným polstrovaným vekom s praktickým držadlom. Vonkajší plášť a plastové diely koša sa čistia navlhčenou handričkou. Je dôležité poznamenať, že kôš nie je určený na sedenie ani na odkladanie ťažkých predmetov.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 73 cm |
Parametre
| Tvar koša | Hranatý |
|---|---|
| Materiál | Bambus |
| Uzatváranie | S poklopom |
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | CN |
| Doplnkový materiál | Plast/textil |
| Váha | 6.7 kg |
| Dĺžka | 60.8 cm |
| Objem jednotlivých košov | 3x30 l |
| Produktový rad | Tota |
| Vzor | Jednofarebné |
| Dizajnový štýl | Boho |
| Kvalita | Premium |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Material | Bambus |
| Výrobca | Joseph Joseph |
Odporúčame

Krémový látkový skladací kôš na bielizeň Bamboo/Linen – Bigso
27×34×55 cm, textilný

TRENDIE Bambusový kôš na prádlo 72l svetlohnedý + DARČEK
60×30×40 cm, na špinavú bielizeň, bambusový
Skladom
Bambusový kôš na bielizeň v prírodnej farbe 78 l Bamboo – Compactor
60×30×40 cm, bambusový, hranatý
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom



































































