Odporúčame
Hliníkový záhradný konferenčný stolík 43x44 cm Taylor – Bizzotto
Rozmery 36×43×44 cm
84,2 €
História cien
- 18. 5. 2026 - 84,2 €
- 14. 2. 2026 - 84,2 €
- 5. 2. 2026 - 99 €
Popis produktu
Hliníkový záhradný konferenčný stolík 43x44 cm Taylor – Bizzotto
Rozmery
| Šírka: | 43 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 44 cm |
| Výška: | 36 cm |
Parametre
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Krajina pôvodu | CN |
| Tvar | Štvorcový |
| Váha | 2.46 kg |
| Dĺžka | 44 cm |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Vlastnosť | Skladací |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Produktový rad | Taylor |
| Vyžaduje montáž | Nie |
| Kvalita | Extra |
| Materiál nôh | Hliník |
| Povrchová úprava | Práškovanie |
| Špecifický materiál dosky stola | Hliník |
| Materiál dosky stola | Kov |
| Farba | Šalviová zelená |
| Výrobca | Bizzotto |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

7,1 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
52 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
30,4 €
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
21,2 €24,9 €
Petrolejová lampa - Orion
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
49 €54 €
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
28,2 €30,9 €
Sivý úložný box LEGO®
18×50×25 cm, plastový
Skladom
10,6 €
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
9,7 €10,6 €
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
25,1 €
Čierny samodržiaci plastový dávkovač mydla 0.25 l Carpino - Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
14,9 €16,4 €
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41 €46 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
32,1 €40 €
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×10 cm, rovná
Skladom












