


Rozmery 14×53×72 cm
Béžový prebaľovací pult Sezane – Vipack
| Šírka: | 53 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 72 cm |
| Výška: | 14 cm |
| Umiestnenie | Voľne stojace |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | BR |
| Váha | 2.5 kg |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Certifikáty a štandardy | FSC 100% |
| Produktový rad | Sezane |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Povrchová úprava | Farbenie |
| Materiál konštrukcie | Masív borovica/MDF |
| Materiál | MDF/masív drevo |
| Material | MDF/masív drevo |
| Výrobca | Vipack |

Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom

160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky, priemer
Skladom
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová, hĺbka
Skladom
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom