Odporúčame
Biela rohová pohovka z textílie buklé (pravý roh) Ariella – Ropez
Rozmery 81×231×161 cm
772,7 €
História cien
- 22. 5. 2026 - 772,7 €
- 19. 4. 2026 - 772,7 €
- 5. 2. 2026 - 854 €
Popis produktu
Rohová pohovka Ariella je kombinovateľná s taburetom z rovnakej kolekcie, vďaka ktorému sa na nej dá pohodlne prespávať.
Rozmery
| Šírka: | 231 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 161 cm |
| Výška: | 81 cm |
Parametre
| Orientácia | Pravá |
|---|---|
| Štýl | Škandinávsky |
| S taburetom | Ano |
| Výška opierky | Nízka |
| Farba | Biela |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Chrbtové vankúše | Odnímateľné |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Krajina pôvodu | PL |
| Šírka podrúčky | 24 cm |
| Výška podrúčky | 61 cm |
| Výška zadnej opierky | 41 cm |
| Šírka sedadla | 182 cm |
| Hĺbka sedadla | 58 cm |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Výška nôh | 10 cm |
| Hĺbka sedu leňošky | 126 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 93 cm |
| Nosnosť | 500 kg |
| Váha | 88 kg |
| Veľkosť pohovky | Trojmiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100/FSC Mix/Blue Angel |
| Výplň | Molitan (PUR) |
| Produktový rad | Ariella |
| Roh a tvar | Pravý roh/do tvaru L |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Moderný/klasický |
| Kvalita | Basic |
| Farba nôh | Svetlé drevo |
| Materiál nôh | Masív breza |
| Materiál konštrukcie | Masívne brezové drevo |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 45000 martindale |
| Názov poťahu | Abriamo 04 |
| Materiál čalúnenia | Buklé |
| Výrobca | Ropez |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

51 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
10,7 €14,2 €
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22,9 €
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
7 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
41 €46 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
18,2 €
Biely samodržiaci kovový držiak na zubné kefky Film Hook – YAMAZAKI
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
29,3 €37,9 €
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
18,4 €
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
29,9 €39 €
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
11,7 €18,5 €
Žehliaca doska na rukávy 52x12 cm Leona – Wenko
Voľne stojaca

49 €54 €
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
63 €
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom















