Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Ružové hrnčeky z kameniny v súprave 2 ks 250 ml Fuori – Vialli Design
História cien
- 27. 4. 2026 - 8,4 €
- 19. 4. 2026 - 8,4 €
- 6. 3. 2026 - 6,4 €
- 14. 2. 2026 - 6,7 €
- 5. 2. 2026 - 7,9 €
Popis produktu
Ružové hrnčeky z kameniny v súprave 2 ks 250 ml Fuori – Vialli Design
Parametre
| Sady | Ano |
|---|---|
| Typ | Na čaj |
| Materiál | Keramika |
| Veľkosť | Stredné (250 ml-400 ml) |
| Farba | Ružová |
| Počet kusov | 2 ks |
| Špecifický materiál | Kamenina |
| Váha | 0.285 kg |
| Dĺžka | 10.2 cm |
| Objem | 0.25 l |
| Produktový rad | Fuori |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Extra |
| Inštrukcie | Vhodné do umývačky/nevhodné do mikrovlnnej rúry |
| Material | Keramika |
| Výrobca | Vialli Design |
Odporúčame

Hrnček so sitkom 300 ml Bolla – Vialli Design
Stredný (250 ml-400 ml)
Skladom
Šálky v súprave 2 ks z kameniny 300 ml Anniversary – Bloomingville
Na kávu, keramický, v sadách
Skladom
Čierne keramické šálky v súprave 4 ks 240 ml Gastro Black/Mix – Bitz
Na kávu, keramický, v modernom štýle
Skladom
Žltý/krémový porcelánový hrnček 350 ml Surprise Highland Cow – Sass & Belle
Porcelánový, stredný (250 ml-400 ml)
Skladom
Súprava 6 šálok s tanierikom Brandani Medicea
Porcelánový, s podšálkou, valentínsky
Skladom
Pieskovaný polliter na pivo Premium quality
Na čaj, sklenený, valentínsky
Skladom
Čierne keramické šálky v súprave 6 ks na espresso 100 ml Gastro Black/Mix – Bitz
Na kávu, keramický, v škandinávskom štýle
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Budík v drevenom dekore Karlsson Block, 16 × 7,2 cm
Drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



































































