Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Hnedá detská ohrádka z borovicového dreva 95x75 cm Sezane – Vipack
História cien
- 29. 4. 2026 - 325,6 €
- 19. 4. 2026 - 325,6 €
- 19. 3. 2026 - 336 €
- 10. 3. 2026 - 338 €
- 14. 2. 2026 - 319,6 €
- 5. 2. 2026 - 376 €
Popis produktu
Hnedá detská ohrádka z borovicového dreva 95x75 cm Sezane – Vipack
Parametre
| Typ ohrádky | Domáce |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Krajina pôvodu | BR |
| Výška nôh | 20 cm |
| Nastaviteľná výška | 3 úrovne |
| Nosnosť | 15 kg |
| Váha | 24.7 kg |
| Rozmer | 95x75 |
| Dĺžka | 100 cm |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Certifikáty a štandardy | FSC 100% |
| Produktový rad | Sezane |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Kvalita | Extra |
| Materiál nôh | Masív borovica |
| Povrchová úprava | Farbenie |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Materiál konštrukcie | Masív borovica/MDF |
| Materiál | Masívne drevo/MDF |
| Material | Masívne drevo/MDF |
| Výrobca | Vipack |
Odporúčame

Krémový menčestrový bazénik s loptičkami ø 90x30 cm Montessori – Meowbaby
Textilná, na doma, s loptičkami
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny samodržiaci plastový dávkovač mydla 0.25 l Carpino - Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom






























































