Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Hliníkový záhradný jedálenský stôl 80x83 cm Pelagius – Bizzotto
Rozmery 75×80×83 cm
História cien
- 2. 5. 2026 - 419,9 €
- 19. 4. 2026 - 419,9 €
- 14. 2. 2026 - 417,4 €
- 5. 2. 2026 - 491 €
Popis produktu
Hliníkový záhradný jedálenský stôl 80x83 cm Pelagius – Bizzotto
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 83 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Krajina pôvodu | CN |
| Dĺžka po rozložení | 166 cm |
| Váha | 13.4 kg |
| Dĺžka | 83 cm |
| Prídavná doska je súčasťou balenia | Áno |
| Rozkladanie | Nie |
| Produktový rad | Pelagius |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Kvalita | Extra |
| Povrchová úprava | Práškovanie |
| Počet osôb | Pre 6 osôb/pre 4 osoby |
| Špecifický materiál dosky stola | Hliník |
| Materiál dosky stola | Kov |
| Farba | Antracitová |
| Výrobca | Bizzotto |
Odporúčame

TRENDIE Záhradný stôl so sklom 150x90cm
70×60×150 cm, kovový, obdĺžnikový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
TRENDIE Záhradný stôl so sklom 120x70cm
70×60×120 cm, kovový, obdĺžnikový
Dostupné v 13 e-shopoch
Skladom
Divero 68016 Záhradný drevený stôl, 90 x 90 x 75 cm
75×90×90 cm, drevený, z teakového dreva
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Doppler EXPERT
Kovový, rozkladací, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Záhradný stôl VIKING XL
Rozkladací, obdĺžnikový
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Súprava 3 béžových organizérov Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, textilný, v sadách
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom


































































