Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Rozkladací jedálenský stôl s prídavnou doskou v dekore duba 90x200 cm Lenon – Kave Home
História cien
- 26. 4. 2026 - 1 296,3 €
- 20. 2. 2026 - 1 296,3 €
- 16. 2. 2026 - 1 525 €
- 14. 2. 2026 - 1 296,3 €
- 5. 2. 2026 - 1 559 €
Popis produktu
Rozkladací jedálenský stôl s prídavnou doskou v dekore duba 90x200 cm Lenon – Kave Home
Parametre
| Krajina pôvodu | EE |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Dĺžka po rozložení | 280 cm |
| Váha | 85 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Certifikáty a štandardy | FSC Mix |
| Prídavná doska je súčasťou balenia | Áno |
| Rozkladanie | Áno |
| Produktový rad | Lenon |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Premium |
| Farba nôh | Svetlé drevo |
| Materiál nôh | Masív dub |
| Povrchová úprava | Dyha |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Dekor | Matný/dub |
| Počet osôb | Pre 6 osôb/pre 4 osoby |
| Materiál dosky stola | MDF |
| Farba | Prírodná |
| Výrobca | Kave Home |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hnedá sklenená váza Bloomingville Ingolf, výška 26 cm
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Budík v drevenom dekore Karlsson Block, 16 × 7,2 cm
Drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Samodržiaca kúpeľňová polička z nehrdzavejúcej ocele - Maximex
7×23×10 cm, rovná
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom





































































