Odporúčame
Béžová ženilková rohová pohovka (pravý roh/s leňoškou) Gala – Kave Home
Rozmery 87×270×193 cm
História cien
- 17. 4. 2026 - 2 431 €
- 20. 2. 2026 - 2 431 €
- 15. 2. 2026 - 2 288 €
- 14. 2. 2026 - 2 431 €
- 5. 2. 2026 - 2 860 €
Popis produktu
Rohová pohovka Gala od značky Kave Home je kusom nábytku, ktorý vo vašej obývacej izbe spája dizajn, pohodlie a kvalitu. Jej zaoblené tvary a veľkorysé rozmery vytvárajú útulnú atmosféru, ideálnu na vychutnávanie výnimočných chvíľ s rodinou alebo priateľmi. Čalúnenie z vysokokvalitnej ženilkovej látky s drobnou štruktúrou, vyrobenej z polyesteru a bavlny, poskytuje mäkkú a príjemnú textúru na dotyk a zároveň zaisťuje pozoruhodnú odolnosť a dlhú životnosť. Látka je ošetrená proti škvrnám, čo umožňuje jej čistenie vlhkou handričkou. Snímateľné poťahy sedadiel a operadiel možno prať v práčke. Dodávateľ látky je certifikovaný OEKO-TEX® STANDARD 100, čo zaručuje ekologicky bezpečnú a zodpovednú výrobu. Výplň sedadiel tvorí 100 % mäkké silikonizované vlákno, ktoré ponúka pocit veľmi podobný periu. Penové jadro s hustotou 30 kg/m³ je obalené vláknom z oboch strán, čo umožňuje otáčanie sedadiel. Poťahy vankúšov sú snímateľné a obojstranné. Vnútorná konštrukcia je vyrobená z borovicového dreva s certifikáciou FSC Mix Credit, čo znamená, že pochádza zo zmesi materiálov z FSC certifikovaných lesov a kontrolovaného dreva. Pohovka Gala, vyrobená v Európe, odráža kvalitu a starostlivosť v každom detaile.
Rozmery
| Šírka: | 270 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 193 cm |
| Výška: | 87 cm |
Parametre
| Farba | Béžová |
|---|---|
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Chrbtové vankúše | Odnímateľné |
| Vlastnosti čalúnenia | Odolné proti škvrnám |
| Sedacie vankúše | Odnímateľné |
| Krajina pôvodu | ES |
| Šírka podrúčky | 15 cm |
| Výška podrúčky | 62 cm |
| Výška zadnej opierky | 48 cm |
| Šírka sedadla | 270 cm |
| Hĺbka sedadla | 70 cm |
| Výška sedadla | 42 cm |
| Výška nôh | 6 cm |
| Hĺbka sedu leňošky | 158 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 105 cm |
| Nosnosť | 450 kg |
| Váha | 116.2 kg |
| Veľkosť pohovky | Štvormiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100/FSC Mix |
| Výplň | Silikónové vlákno/molitan (PUR) |
| Produktový rad | Gala |
| Roh a tvar | Pravý roh/s leňoškou |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Rustikálny |
| Kvalita | Premium |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál konštrukcie | MDF/masívna borovica/drevotrieska/kov |
| Špecifikácia materiálu | 25% bavlna/75% polyester |
| Hodnota testu martindale | 100000 martindale |
| Materiál čalúnenia | Ženilka |
| Výrobca | Kave Home |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sprchový záves 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Béžová gumová odkvapkávacia podložka na riad 40x30 cm Maxi – Wenko

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľový chlebník Roll Top – Brabantia
Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Protišmyková podložka pod koberec 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovový odkvapkávač v striebornej farbe Extend – Joseph Joseph
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevená súprava kuchynského náčinia 4 ks – Bonami Selection
V sade
Skladom
Súprava 2 dvojstenných pohárov na latté Vialli Design Geo, 250 ml
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
















