Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Svetlosivý látkový kôš na bielizeň 50 l Duo – Joseph Joseph
Rozmery 65×36×40 cm
História cien
- 27. 4. 2026 - 56,1 €
- 19. 4. 2026 - 56,1 €
- 19. 3. 2026 - 57 €
- 10. 3. 2026 - 58 €
- 14. 2. 2026 - 55,3 €
- 5. 2. 2026 - 65 €
Popis produktu
Kôš na bielizeň Duo od značky Joseph Joseph predstavuje praktické riešenie na zber špinavej bielizne. Pýši sa tuhou a stabilnou konštrukciou, do ktorej je vložené ľahko vyberateľné vrece s objemom 50 litrov. Vrece je navrhnuté pre maximálne pohodlie – má držadlá na jednoduché prenášanie do práčovne a na spodnej strane praktické pútko, ktoré uľahčuje jeho vyprázdnenie. Po použití ho bez námahy vrátite späť do koša. Vnútorné vrece môžete po odopnutí plastových častí prať v práčke, čo zaisťuje hygienickú čistotu. Tento kôš sa skvele hodí do spálne, kúpeľne alebo komory. Dodáva sa rozložený v plochom kartóne.
Rozmery
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 65 cm |
Parametre
| Tvar koša | Hranatý |
|---|---|
| Materiál | Textil |
| Uzatváranie | S poklopom |
| Krajina pôvodu | CN |
| Doplnkový materiál | Kov |
| Váha | 1.7 kg |
| Dĺžka | 40.5 cm |
| Objem | 50 l |
| Produktový rad | Duo |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Premium |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou |
| Farba | Svetlosivá |
| Material | Textil |
| Výrobca | Joseph Joseph |
Odporúčame

Krémový látkový skladací kôš na bielizeň Bamboo/Linen – Bigso
27×34×55 cm, textilný

Bambusový kôš na bielizeň v prírodnej farbe 78 l Bamboo – Compactor
60×30×40 cm, bambusový, hranatý
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Budík v drevenom dekore Karlsson Block, 16 × 7,2 cm
Drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom



































































