




Vyberte si z 2 e-shopov:
Materiál 100% polyester Rozmery Šírka: 45 cm Dĺžka: 45 cm Hmotnosť: 82 g Rozmer balenia: 22 x 15 x 2 cm Vyhotovenie Zapínanie na zips Len obliečka, výplň nie je súčasťou Nebieliť Nesušiť v sušičke na bielizeň Odporúčaná teplota prania 30 °C Ako zútulniť obývačku Vytvoriť príjemnú atmosféru vo vašej obývačke nemusí byť zložité. Stačí niekoľko dekoratívnych prvkov, ktoré priestor oživia a dodajú mu osobitý štýl. Vankúše s krásnymi vzormi, jemné prehozy alebo žiarivé sviečky a dekorácie dokážu ľahko pridať pocit tepla a pohody. Nebojte sa experimentovať s farbami a textúrami – kombinácia kontrastných i zladených tónov dodá miestnosti jedinečný charakter . Kľúčom k úspechu je nájsť rovnováhu medzi funkčnosťou a estetikou, aby vaša izba pôsobila útulne, ale zároveň prakticky.
| Farba | Ružová |
|---|---|
| Umiestnenie | Interiérové |
| Rozmer vankúša | 45 x 45 cm |
| Zapínanie | Zips |
| Tvar | Štvorcový |
| Dĺžka | 45 cm |
| Materiál | Polyester |
| Rozmer | 45 x 45 cm |
| Motív | So vzorom |
| Typ | Dekoratívne obliečky |
| Hmotnosť | 0,082 kg |


45×45 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň












40×40 cm
Skladom












40×40 cm
Skladom


50×70 cm
Skladom

46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
80×160 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kovový
Dostupné v 11 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pufy, látkový, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46×56 cm, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×60×20 cm, závesná, matná
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×6 cm, dekoračný, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom