



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Konštrukcia z borovicového masívu Čelá postele z MDF dosky Nohy z masívneho borovicového dreva Farba Betón / biela Rozmery Vonkajšia dĺžka: 206 cm Vnútorná dĺžka: 200 cm Vonkajšia šírka: 128 cm Vnútorná šírka: 120 cm Výška čela pri hlave: 64,5 cm Výška čela pri nohách: 36,5 cm Výška roštu od podlahy: 25 cm Vyhotovenie Lakovaná posteľ Nosnosť 120 kg na osobu Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom k montáži Jednoduchá montáž Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov Balenie postele obsahuje: 1x predné čelo pri nohách 1x zadné čelo pri hlave 2x bočnica 1x stredová lata 1x piata stredová noha Spojovací materiál Návod na zloženie Záruka 2 roky Nechajte sa inšpirovať Pre deti Nábytok
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| Štýl | Industriálny |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál | Lamino |
| S čelom | Ano |
| Farba | Biela |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Lak | Áno |
| Vhodné do | Izby |
| Nosnosť postele | 120 kg na osobu |
| Cena | 90 - 125 € |
| Šírka vnútorná | 120 cm |
| Dĺžka vnútorná | 200 cm |
| Šírka vonkajšia | 128 cm |
| Dĺžka vonkajšia | 206 cm |
| Výška roštu od podlahy | 25 cm |
| Výška čela pri hlave | 64,5 cm |
| Hmotnosť | 26 kg |
| Výška čela pri nohách | 36,5 cm |

S úložným priestorom, v modernom štýle, v industriálnom štýle
Skladom
V rustikálnom štýle, s nožičkami, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
S úložným priestorom, vrátane matraca, vrátane roštu
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
V industriálnom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
S úložným priestorom, v industriálnom štýle, s nožičkami
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, čalúnená
Skladom
V rustikálnom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
V rustikálnom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
90×200 cm, drevená, vrátane roštu

V modernom štýle, bez matraca, s čelom
Skladom
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca

V industriálnom štýle, s nožičkami, bez matraca
Skladom
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
V modernom štýle, v dekore dub, s nožičkami
Skladom
92×90×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Skladom
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
S úložným priestorom, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
Rozkladacia, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
99×209 cm, vrátane matraca, drevená
Na odoslanie o 1 týždeň
93×90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
95×120×200 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, v sadách, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo