




Rozmery 49×25 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 49 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 25 cm |
| Tvar | Hranatý |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 49x14x25 cm |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Ean | 8590913122439 |
| Výška (mm) | 140 |
| Šírka (mm) | 490 |
| Hĺbka (mm) | 250 |
| Séria | Aqualine |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 1 |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Aqualine |

85×46 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
38×38 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
85×45 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
65×46 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
60×46 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×40 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
60×42 cm, keramické, okrúhle
Na odoslanie o 1 týždeň
100×47 cm, na dosku, na stenu
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Na dosku, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
100×50 cm, retro, na stenu
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
39×59 cm, keramické, hranaté
Skladom
Hranaté
Skladom
100×50 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
55×47 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
50×35 cm, z liateho mramoru, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
42×51 cm, na stenu, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
100×55 cm, retro, keramické
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
43×43 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
37×180 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×50 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
150×48 cm, dvojité, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
40×16 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
50×50 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
58×47 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
31×170 cm, keramické, z liateho mramoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
81×40 cm, zapustené, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
33×41 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, okrúhle
Skladom
90×48 cm, z liateho mramoru, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
35×26 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
80×46 cm, zapustené, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň