




Rozmery 46×31 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 46 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 31 cm |
| Tvar | Hranatý |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 46x13x31 cm |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Ean | 8590913122422 |
| Výška (mm) | 130 |
| Hĺbka (mm) | 310 |
| Šírka (mm) | 460 |
| Séria | Aqualine |
| Výrobca | Aqualine |

Na dosku, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, dizajnové, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Na dosku, keramické, hranaté
Skladom
52×91 cm, z liateho mramoru, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, hranaté
Skladom
47×47 cm, retro, na stenu
Na odoslanie o 2 týždne
41×10 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
37×22 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
42×61 cm, na dosku, keramické
Skladom
Keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
47×71 cm, zapustené, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
42×42 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické
Skladom
36×36 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
42×10 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
36×36 cm, na dosku, keramické
Skladom
32×32 cm, na stenu, rohové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×25 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
55×55 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
22×220 cm, na stenu, rohové
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
47×61 cm, zapustené, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
42×42 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
80×38 cm, keramické, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, hranaté
Skladom
36×61 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×27 cm, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
46×90 cm, na stenu, z liateho mramoru
Na odoslanie o 1 týždeň
Keramické
Skladom
39×39 cm, na dosku, keramické
Skladom
40×56 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×40 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×110 cm
Skladom
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
Chrómová, stojanková
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Kompozitný, obdĺžnikový, klasický
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
195×100×80 cm, bez vaničky
SkladomDoprava zadarmo

60×40-49×22 cm, s umývadlom, z lamina
Skladom
Do priestoru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň