





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vonkajšie stropné/nástenné svietidlo s mikrovlnným senzorom. Svietidlo má 3 nezávislé nastavenia, ktoré jednoducho prepnete pomocou malých prepínačov (DIP). Nastavenie času: 5 s / 30 s / 60 s / 5 min. Maximálny dosah senzora: 7 m, nastaviteľný na 100 / 75 / 50 / 25 % z celkového dosahu. Nastavenie citlivosti: 2 / 10 / 50 lx, prípadne ju možno deaktivovať. Detekčný uhol: 160°. Funkcia rozpoznávania denného svetla. Vstavaný úsporný LED zdroj. Na zadnej strane svietidla nájdete malé prepínače označené číslami. Prepínače na nastavenie senzora jednoducho posuniete prstom alebo malým skrutkovačom.
| Typ | Nástenné, Stropné |
|---|---|
| Senzor pohybu | Ano |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba | Biela |
| Funkcie | Senzor súmraku/LED technológia/So senzorom |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 18 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Celkový svetelný tok | 1530 lm |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 105 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 18 W |
| Tvar | Štvorcový |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 18 W |
| Series | BENE Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Nástenné, s napätím 230V, šírka
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stropné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, plastové, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné, stojanové, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Závesné, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
So senzorom pohybu, plastové
Na odoslanie o 2 dni
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu, stojanové, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, bronzové, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo