


Rozmery 150×400 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Behúne z kolekcie Alfa sú dokonalým riešením pre izby zariadené v klasickom štýle. Na ich výrobu sa používajú vysokokvalitné materiály, vďaka ktorým sú odolné voči oderu, zmene farby a deformácii. Behúne z tejto série sú skvelým riešením na schodisko, do chodby alebo kuchyne. Výška vlasu: 9 mm Materiál: 100 % polypropylén Váha: 1,3 kg/m2Krátke strany (začiatok a koniec behúňa) je ukončený obšitím.
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 400 cm |
| Metráž | Kusové |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Sortiment | Behúne |
| Tvar | Obdĺžnikové, Okrúhle |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Materiál | Polypropylén |
| Umiestnenie | Schodisko,Kuchyňa,Chodba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Kvetované vzory |
| Kolekcia | Alfa |
| Rozmer | 150x400 cm |
| Dĺžka | 400 cm |

Okrúhly, behúne, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúne, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhly, behúne, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Okrúhly, behúne, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Okrúhly, behúne, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, z polyesteru, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Z PVC, metrážový, klasický
Skladom
Okrúhly, behúne, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Ľanový, behúne, bavlnený
Skladom
Okrúhly, behúne, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Okrúhly, behúne, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhly, behúne, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúne, kusový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
50×140 cm, behúne, bavlnený
Skladom
Okrúhly, behúne, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Okrúhly, behúne, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
50×160 cm, behúne, bavlnený
Skladom
Okrúhly, behúne, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, obdĺžnikový
Skladom
Okrúhly, bavlnený, kusový
Skladom
Okrúhly, behúne, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhly, behúne, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
Behúne, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Behúne, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Bavlnený, kusový, obdĺžnikový
Skladom
50×160 cm, behúne, bavlnený
Skladom
Okrúhly, behúne, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhly, behúne, z polyesteru
Na odoslanie o 6 dní
140×200 cm, bavlnený, umývateľný
Skladom
180×35 cm, behúne, kusový
Skladom
Okrúhly, bavlnený, kusový
Skladom
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní