
Moderné stropné svietidlo čierne zamatové vrátane LED 3-stupňové stmievateľné - Bredow
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 61.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Čierna |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 16 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1500 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 105 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 16 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 16 W |
| Series | MASERLO Eglo |
| Výrobca | Eglo |

LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, drevené, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Do kuchyne, drevené, sklenené
Skladom
LED, drevené, kovové
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, okrúhle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, plastové, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo