












Rozmery 100×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Koberec je praktickým doplnkom interiéru v prírodných farbách. Vlas koberca je tkaný z polypropylénovej priadze, spodok je zakončený filcovým podkladom. Vďaka pokročilému výrobnému procesu a polypropylénovým vláknam vyzerajú koberce vyrobené z tejto priadze rovnako pôsobivo ako koberce z prírodných priadzí. Odolné a elastické strihané vlákna zaisťujú, že si koberec zachováva intenzitu farby po mnoho rokov bez vyblednutia vplyvom UV žiarenia. ▪ Celková hrúbka: 18 mm ▪ Celková hmotnosť: 2,650 kg/m² ▪ Materiál: 100% polypropylén ▪ Hustota tkania: 165 900 bodov/m
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Záťažová trieda | 23 - domácnosť; vysoká záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie,Antistatický |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | Cancun |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Určenie | Bytová metráž |
| Rozmer | 100x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
150×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, jutový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×200 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×200 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Tkaný, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
S dlhým vlasom, interiérový, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
S dlhým vlasom, jednofarebný, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Perzský, kusový, prírodný
Na odoslanie o 1 týždeň
1 cm, ⌀ 100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Kusový, s dlhým vlasom, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
1 cm, ⌀ 160 cm, kusový, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S dlhým vlasom, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
S dlhým vlasom, v modernom štýle, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×200 cm, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní