







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Immax máme skladom za cenu 22.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Napätie | 230 V |
|---|---|
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 6 W |
| Typ | Vonkajšie nástenné svietidlo |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 6 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 6 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 25 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 340 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Series | DICE Immax |
| Výrobca | Immax |

Nástenné
Skladom
Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom


Nástenné, kovové
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom
Kovové
Skladom
Nástenné
Skladom

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, s napätím 230V, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom