Odporúčame
Koberec KENTUCKY 546 modrý ovál
Rozmery 140×190 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 118,2 €
- 10. 12. 2025 - 118,2 €
Popis produktu
Kolekcia KENTUCKY pozostáva z kobercov, ktoré sú mimoriadne mäkké a príjemné na dotyk. Vďaka použitiu polyesteru sa vyznačujú vysokou kvalitou spracovania, bohatstvom farieb a módnych vzorov. Sú vynikajúcou voľbou pre alergikov. Polyesterové koberce sú najluxusnejšie koberce zo všetkých kobercov vyrobených z umelých vlákien, sú odolné, nekrčia sa a neprášia. Tento typ koberca vzniká tepelnou stabilizáciou vlákien, ktorá umožňuje získať priadzu veľmi podobnú prírodnej vlne, je tiež odolná a ľahko sa čistí. Spodná časť koberca je vyrobená z bavlny, čo výrazne zvyšuje jeho triedu. Možno ich ľahko podrobiť všetkým čistiacim procedúram, šampónovaniu a vysávaniu. Koberec KENTUCKY je luxus, ktorý prinesie do Vášho interiéru pocit pohodlia. ▪ Výška vlasu: 7 mm ▪ Celková hmotnosť: 2,00 kg/m2 ▪ Materiál: 100% polyester
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 190 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Krátky |
| Materiál | Bavlna, Vlna, Polyester |
| Tvar | Oválne |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Orientálny |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Orientálne vzory |
| Kolekcia | KENTUCKY |
| Rozmer | 140x190 cm |
| Dĺžka | 190 cm |
Najlepšie produkty od Najkoberce.sk

Detský koberec Alfabet 19 sivý
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec FUN Polar krémový
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec RAINBOW ružový
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Detský koberec YOYO EY78 biely / béžový - mraky, dúha, kvapky
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec protišmykový BAMBINO 47810 Dúha, biely / ružový kruh
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec FUN Africa béžový
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec PETIT ZOO ZVIERATKÁ krém / sivý
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
Detský koberec FUN Spots krémový
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska Sweet Melody Star s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kolíska Sweet Melody s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Kolíska 2v1 Dream On
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska Sweet Melody s diaľkovým ovládaním krémová
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Puzzle viacfarebný
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska MOON s diaľkovým ovládaním
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kolíska 2v1 Dream On STAR
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kolíska 2v1 Dream On stone
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Detský koberec LUNA KIDS 531825/89955 - Autá, horčicový
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Magnetická sieťka proti hmyzu čierna
220×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
































