




Rozmery 37×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 37x44,5 cm |
| Materiál | Duroplast, Duroplast |
| Tvar | Oblé, Oblý |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie);Easy Take (odnímateľné sedátko);SLIM (tenké) |
| Záruka | 2 roky |
| Ean | 8590913120121 |
| Hĺbka (mm) | 445 |
| Šírka (mm) | 370 |
| Výrobca | Samona |
| Séria | SAMONA |

Kombi, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom

335×37×56 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
35×37×53 cm, závesný, hranatý
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
335×37×56 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
37×36×48 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
35×42 cm, hranatý, výška
Na odoslanie o 1 týždeň
340×35×51 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
Samostatne stojaci, oblý, so zadným odpadom

43×37 cm, závesný, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
56×36×34 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

32×37×52 cm, oblý, so zadným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeň
370×36×49 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
37×47 cm, oblý, výška
Na odoslanie o 1 týždeň
36×44 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

36×50 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
350×36×48 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
340×35×51 cm, závesný, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
35×44 cm, retro, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
335×37×56 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

37×45 cm, oblý, výška
Na odoslanie o 1 týždeň
76×35×64 cm, kombi, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom