





Rozmery 38×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 38 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 37,6x44,6 cm |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Oblé |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie);Easy Take (odnímateľné sedátko) |
| Záruka | 2 roky |
| Ean | 8590913120091 |
| Šírka (mm) | 376 |
| Výrobca | Samona |
| Hĺbka (mm) | 446 |
| Séria | SAMONA |

365×37×49 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
34×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
340×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
53×50 cm, kombi, so spodným odpadom
Na odoslanie o 1 týždeň
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
350×36×48 cm, závesný, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
340×36×49 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
82×37×62 cm, kombi, so spodným odpadom
Skladom
37×55 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
35×36×48 cm, závesný, oblý
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

33×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
36×43 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
370×37×50 cm, závesný, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň






221×80×80 cm, štvrťkruhový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
203×100×100 cm, štvrťkruhový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

210×80×120 cm, obdĺžnikový, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
204×90×90 cm, štvorcový, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom