




Rozmery 90×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Gelco Gallet, sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90 × 90 cm, biela Moderná sprchová vanička s nízkym profilom a vysokou pevnosťou Štvorcová sprchová vanička Gallet je vyrobená z liateho mramoru , ktorý patrí medzi najkvalitnejšie materiály používané v sanitárnom segmente. Tento materiál je mimoriadne pevný, stabilný a príjemný na dotyk. Vanička sa neprehýba a pri používaní nevydáva žiadne zvuky, čo výrazne zvyšuje komfort pri sprchovaní. Vďaka nízkej výške len 30 mm pôsobí mimoriadne moderne a minimalistiky. Je vhodná aj pre takmer bezbariérové riešenia. Výhody produktu vysoko odolný materiál – liaty mramor stabilná, masívna konštrukcia bez ohýbania reliefný povrch dna pre bezpečný protišmykový efekt elegantná biela farba vhodná do všetkých typov kúpeľní moderný nízky profil 30 mm jednoduchá montáž do rohu alebo výklenku Technické údaje: Materiál: liaty mramor Tvar: štvorec Rozmery: 90 × 90 cm Výška: 30 mm Farba: biela Povrch dna: jemný reliéf Vlastnosti: vysoká pevnosť, stabilita, tepelná odolnosť
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Pôdorys | Štvorec |
|---|---|
| Materiál | Liaty mramor |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Štvorcové, Štvorec/Obdĺžnik |
| Priemer odpadu | 90 |
| Rozmer | 90x90x3 cm |
| Záruka | 3 roky |
| Reliéf (povrch) dna | Profilovaný |
| Ean | 8590913893339 |
| Dĺžka (mm) | 900 |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 30 |
| Výrobca | Gelco |
| Typ | Sprchová vanička |
| Séria | Gelco GALLET |

90×15 cm, obdĺžniková, z keramiky
Skladom
90×2 cm, obdĺžniková, z keramiky
Na odoslanie o 1 týždeň
70×12 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 2 týždne
90×90 cm, z liateho mramoru, štvrťkruhová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×90 cm, akrylátová, štvrťkruhová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×15 cm, obdĺžniková, z keramiky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
70×12 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 2 týždne
90×15 cm, štvrcová, z keramiky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×90 cm, z liateho mramoru, štvrcová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×90 cm, z liateho mramoru, štvrťkruhová
Skladom
110×90 cm, z liateho mramoru, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×80 cm, z liateho mramoru, štvrťkruhová
Skladom
120×12 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 1 týždeň
80×80 cm, akrylátová, štvrcová
Na odoslanie o 1 týždeň
90×90 cm, akrylátová, štvrcová
Skladom
90×15 cm, obdĺžniková, z keramiky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
90×90 cm, akrylátová, štvrťkruhová
Na odoslanie o 1 týždeň
70×12 cm, akrylátová, obdĺžniková
Na odoslanie o 2 týždne
80×15 cm, obdĺžniková, z keramiky
Na odoslanie o 2 týždne
140×15 cm, obdĺžniková, z keramiky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×90 cm, z liateho mramoru, štvrťkruhová
Na odoslanie o 1 týždeň
Obdĺžniková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, z liateho mramoru, štvrcová
Skladom
70×15 cm, štvrcová, z keramiky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×12 cm, obdĺžniková
Na odoslanie o 2 týždne
80×80 cm, akrylátová, štvrcová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
110×15 cm, obdĺžniková, z keramiky
Na odoslanie o 1 týždeň
80×12 cm, akrylátová, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×80 cm, akrylátová, štvrťkruhová
Skladom
Z liateho mramoru, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×15 cm, obdĺžniková, z keramiky
Na odoslanie o 2 týždne
120×90 cm, z liateho mramoru, štvrťkruhová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo