




Rozmery 90×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Štvrťkruhová hlboká vanička s prepadom, kovová podperná konštrukcia. Nosnosť: 120 kg Hĺbka vaničky: 28 cm Materiál: akrylát, hrúbka 4 mm Pri inštalácii s čelným panelom B93 je nutné inštalovať nízky sifón. Vanička je vhodná aj ako menšie sprchová vaňa pre umiestnenie v panelových domoch, kde malé rozmery kúpeľne nedovoľujú použiť vaňu bežnej veľkosti.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Pôdorys | Štvrť kruh |
|---|---|
| Materiál | Akrylát |
| Farba | Biela |
| Balenie | 2 |
| Tvar | Hlboké a ostatné, Štvrťkruh |
| Inštalácia | Možnosť panelu |
| Priemer odpadu | 54 |
| Rádius | R550 |
| Rozmer | 90x90x28 cm |
| Objem | 50 |
| Dĺžka | 900 |
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka (mm) | 900 |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 280 |
| Séria | Aqualine AQUALINE VANIČKY |
| Typ | Sprchové vaničky |
| Výrobca | Aqualine |

100×80 cm, z liateho mramoru, obdĺžniková
Skladom
120×90 cm, z liateho mramoru, obdĺžniková
Skladom
100×90 cm, z liateho mramoru, obdĺžniková
Skladom
90×90 cm, z liateho mramoru, štvrcová
Skladom