Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Sivé/béžové kreslo Reva – Støraa
-15 %432 €509 €
História cien
- 5. 4. 2026 - 432 €
- 10. 3. 2026 - 432 €
- 5. 3. 2026 - 432,7 €
- 24. 2. 2026 - 509 €
- 20. 2. 2026 - 432,7 €
- 15. 2. 2026 - 407,2 €
- 14. 2. 2026 - 432,7 €
- 2. 2. 2026 - 509 €
- 10. 1. 2026 - 432 €
- 8. 12. 2025 - 432,65 €
Popis produktu
Sivé/béžové kreslo Reva – Støraa
Parametre
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
|---|---|
| Chrbtové vankúše | Na pevno |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Krajina pôvodu | CN |
| Typ kresla | Ušiak/čalúnené |
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Výška podrúčky | 47 cm |
| Výška zadnej opierky | 42 cm |
| Šírka sedadla | 46 cm |
| Hĺbka sedadla | 53 cm |
| Výška sedadla | 39 cm |
| Výška nôh | 20 cm |
| Vlastnosti | Na nožičkách/s podrúčkami |
| Nosnosť | 125 kg |
| Váha | 13 kg |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť suchou handričkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Molitan (PUR) |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Retro/romantický |
| Kvalita | Basic |
| Farba nôh | Svetlé drevo |
| Materiál nôh | Masív drevo |
| Materiál konštrukcie | Drevený masív |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Sivá/béžová |
| Výrobca | Støraa |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

42 €
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
49 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
18,4 €
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
24,4 €27 €
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
31,4 €36 €
Termoska v bielo-zlatej farbe 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 l
Skladom
7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
36,7 €45 €
Zelený nočník - Kindsgut
Pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45 €83 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
69 €
Béžový koberec 134x200 cm Springs – Universal
134×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Skladom
101 €
Nástenný nočný stolík Woodman Farsta Wall Bedside
12×40×30 cm, v dekore dub, matný
Skladom
15,3 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
8,5 €9 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
17,6 €
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24,4 €
Bielo-modré obliečky na jednolôžko 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, jednolôžková
Skladom
42 €49 €
Štamperlíky v súprave 6 ks 50 ml – Lyngby Glas
Na liehoviny, v sadách
Skladom
17,4 €
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
42 €
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
30,9 €
Sivý úložný box LEGO®
18×50×25 cm, plastový
Skladom































































