
Kúpeľňová skrinka s umývadlom Naturel Ancona 60x45x46 cm biela ANCONA260DVB
S umývadlom, matná
SkladomRozmery 58×99×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesná kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom vo farebnom prevedení modrá s matným povrchom o rozmere 99x58x45,5 cm. Povrch v prevedení lamino. S plnovýsuvom a doťahom.
| Šírka: | 99 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | S umývadlom |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Modrá |
| Série | Optica |
| Výbava | Plnovýsuv s doťahom |
| Výrobca | Roca |

S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V dekore dub
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
51×81×51 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
Lesklá, v dekore javor, pod umývadlo
Skladom
Keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, štvrcová, zo smaltovanej ocele
Skladom
Bezdotykový, stojaci
Skladom
Podomietkový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Skladom
Klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom

Podomietkový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
105×49 cm, zapustené, z liateho mramoru
Skladom
Chrómová, páková, nástenná
Skladom
Podomietkový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom

Zapustené, dvojité, hranaté
Skladom
Klasická, plastová
Skladom
Samolepiaci, nástenný, priemer
Skladom
Kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S pomalým sklápaním
Skladom