
Tmavozelený nášľapný oceľový odpadkový kôš 5 l Akira – Spirella
30×17×21 cm, s vekom, na komunálny odpad, do 25 litrov
-6 %21,9 €
23,3 €

Matne biely nášľapný oceľový odpadkový kôš 5 l Akira – Spirella
30×17×21 cm, s vekom, na komunálny odpad, do 25 litrov
22,3 €

Nášľapný oceľový odpadkový kôš v mentolovej farbe 5 l Akira – Spirella
30×17×21 cm
23,3 €
Nášľapný oceľový odpadkový kôš v mentolovej farbe 5 l Akira – Spirella
Rozmery 30×17×21 cm
História cien
- 23. 5. 2026 - 23,3 €
- 19. 4. 2026 - 23,3 €
- 20. 3. 2026 - 24 €
- 14. 2. 2026 - 22,9 €
- 26. 11. 2025 - 22,8 €
Popis produktu
Odpadkový kôš Akira je praktickým doplnkom do každej domácnosti. Vďaka nášľapnému mechanizmu sa ľahko otvára a jeho veko sa zatvára pomaly a ticho. Vyrobený je z odolnej ocele a poteší vás aj špeciálnou vrstvou, ktorá zabraňuje zachytávaniu odtlačkov prstov, takže zostane stále krásne čistý. S objemom 5 litrov sa hodí do menších priestorov.
Rozmery
| Šírka: | 17 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 21 cm |
| Výška: | 30 cm |
Parametre
| Farba | Mentolová |
|---|---|
| Vyberateľná nádoba | Áno |
| Krajina pôvodu | CN |
| Doplnkový materiál | Plast |
| Špecifický materiál | Oceľ |
| Materiál | Kov |
| Váha | 0.97 kg |
| Dĺžka | 21.4 cm |
| Objem | 5 l |
| Produktový rad | Akira |
| Kvalita | Extra |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou |
| Material | Kov |
| Výrobca | Spirella |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, kovová, teflónová
Skladom
Biely hlboký porcelánový tanier ø 22 cm Gran Gala – Brandani
Porcelánový, hlboký, hranatý
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom







