










Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 216,9 € do 235,1 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál stoličky Zamatová tkanina: Zelená Kov: Matná čierna Rozmery stoličky Šírka: 44,5 cm Šírka sedáku: 44,5 cm Hĺbka: 53 cm Hĺbka sedu: 40 cm Výška: 88,5 cm Výška sedu: 48,5 cm Nosnosť: 110 kg Materiál stola Lamino: Čierny mramorový dekor Kov: Čierna Rozmery stola Dĺžka: 100 cm Šírka: 60 cm Výška: 75 cm Hmotnosť: 15 kg Vyhotovenie Jedálenský set pre 4 osoby Stabilná kovová konštrukcia stola Doska s mramorovým dekorom so jednoduchou údržbou Štýlový a výrazný dizajn Dodávané v demonte Nechajte sa inšpirovať Pre deti Nábytok
| Počet miest | Pre 4 |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Vlastnosti | So stoličkami |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Čierna |
| Rozkladanie | Bez rozkladania |
| Materiál nôh | Kov |
| Počet miest na sedenie | Pre 4 osoby |
| Podrúčky | Bez podrúčok |
| Typ nôh | Štyri nohy |
| Otočná | Nie |
| Poťah | Čalúnená |
| Materiál poťahu | Zamatová látka |
| Výška stola | 75 cm |
| Vzhľad opierky | Plná |
| Sady | Sady |
| Vzhľad | Klasický |
| Vzor | Dvojfarebný |
| Šírka stoličky | 44,5 cm |
| Hĺbka stoličky | 53 cm |
| Nosnosť stoličky | 110 kg |
| Materiál dosky | Laminát |
| Šírka stola | 60 cm |
| Dĺžka stola | 100 cm |
| Výška stoličky | 88,5 cm |

Pre 6 osôb, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Pre 6 osôb, v modernom štýle, so stoličkami
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, drevený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, v dekore dub, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, plastový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, v modernom štýle, so stoličkami
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, plastový, drevený
Skladom
Pre 4 osoby, plastový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 6 osôb, v modernom štýle, so stoličkami
Skladom
Pre 4 osoby, v modernom štýle, so stoličkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Pre 6 osôb, v modernom štýle, so stoličkami
Skladom
Pre 6 osôb, v dekore dub, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, v dekore jaseň, so stoličkami
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 6 osôb, plastový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, so stoličkami
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Pre 6 osôb, v modernom štýle, so stoličkami
Skladom
Pre 4 osoby, plastový, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, plastový, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 6 osôb, v modernom štýle, so stoličkami
Skladom
Pre 4 osoby, drevený, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pre 4 osoby, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Pre 6 osôb, v dekore dub, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Pre 4 osoby, drevený, v modernom štýle
Skladom
Pre 4 osoby, v modernom štýle, so stoličkami
Skladom
Pre 4 osoby, plastový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, v sade, výška
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Celoročná, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
180×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
17×200×57 cm, v dekore dub, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
SkladomDoprava zadarmo