Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Čierne kovové/plastové záhradné kreslo Avocado Comfort – Bonami Selection
Rozmery 86×70×72 cm
História cien
- 2. 5. 2026 - 103,7 €
- 19. 4. 2026 - 103,7 €
- 20. 2. 2026 - 93,5 €
- 16. 2. 2026 - 110 €
- 14. 2. 2026 - 93,5 €
- 12. 2. 2026 - 110 €
- 18. 12. 2025 - 62 €
- 15. 12. 2025 - 57 €
- 11. 12. 2025 - 58 €
- 8. 12. 2025 - 59 €
- 5. 12. 2025 - 60 €
- 2. 12. 2025 - 61 €
- 28. 11. 2025 - 65 €
- 25. 11. 2025 - 69 €
Popis produktu
Užite si pohodové chvíle na terase alebo na balkóne v tomto štýlovom záhradnom kresle Bonami Selection Avocado. Konštrukcia aj nohy sú vyrobené z ocele, ktorá sa pýši predovšetkým svojou odolnosťou a pevnosťou. Vďaka tomu má kreslo nosnosť až 120 kg. Kovovú konštrukciu dopĺňa výplet z umelého ratanu. Výhody umelého ratanu: • odolnosť proti nepriaznivým vplyvom (napríklad daždivému počasiu) • jednoduchá údržba • jednoduchá manipulácia (umelý ratan je veľmi ľahký) • recyklovateľnosť • farebná stálosť • vodoodolnosť. Kreslo okrem starostlivo vybraného materiálu vyniká aj nevšedným dizajnom, ktorý ľahko ozvláštni aj váš exteriér.
Rozmery
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 72 cm |
| Výška: | 86 cm |
Parametre
| Typ | Pevné |
|---|---|
| Materiál | Umelý ratan |
| Farba | Čierna |
| Krajina pôvodu | CN |
| Typ kresla | S výpletom |
| Výška zadnej opierky | 46 cm |
| Šírka sedadla | 70 cm |
| Hĺbka sedadla | 37 cm |
| Výška sedadla | 40 cm |
| Výška nôh | 38.5 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Váha | 5 kg |
| Starostlivosť | Za nepriaznivého počasia zakryť plachtou alebo pokrývkou na záhradný nábytok/čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Umiestnenie | Krytý exteriér/interiér |
| Vyžaduje montáž | Nie |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál konštrukcie | Umelý ratan |
| Materiál sedáka | Umelý ratan |
| Material | Plast/kov |
| Výrobca | Bonami Selection |
Odporúčame

Závesné kreslo, medená/hnedá/krémová, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo ARUBA hnedé - béžové vankúše
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie dvojkreslo MILÁNO EXTRA, nosnosť 250kg - čierno sivé
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Závesné kreslo, biela/mentol, NOLAN NEW
Závesné, s polstrami
Skladom
Sivý stojan na závesné hojdacie kreslo
Skladom
Závesné ratanové kreslo VALETA prírodná farba
Závesné, z ratanu, s polstrami
Skladom
Závesné kreslo KOKON so stojanom, béžové
200×116 cm, závesné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo ARUBA EXTRA nosnosť 250kg - hnedo béžové
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Doppler PARIS LIKA-TEX® sivá
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie dvojkreslo FLORENCIA - hnedé s béžovými vankúšmi
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie dvojkreslo ARUBA bez stojana - hnedo béžové
Z ratanu, s polstrami
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo ARUBA EXTRA nosnosť 250kg - čierno sivé
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Vankúš na závesné hojdacie dvojkreslo - béžový
S polstrami
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo FIORI - biele s kvetovanými vankúšmi
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie kreslo PORTO EXTRA, nosnosť 150 kg - čierne + sivé vankúše
S polstrami
Skladom
Závesné hojdacie kreslo SIENA EXTRA - hnedé + béžové vankúše
S polstrami
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo VULCANO EXTRA, nosnosť 250 kg - sivé
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Súprava 3 béžových organizérov Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, textilný, v sadách
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom





































































